O nás

Naše školička stojí na malém kopečku uprostřed rozlehlé zahrady v centru města, v sousedství městského parku a pěší zóny ulice Národní.
Zahrada, která je vybavena moderními hracími prvky, dětem poskytuje spoustu místa ke společným hrám v létě i v zimě.
Vnitřní prostory nově opravené historické budovy se průběžně doplňují moderním vybavením. Děti mají k dispozici prostorné světlé herny s rozmanitými hracími koutky a příjemné vzdušné lehárny s velkými okny do zeleně parku.

Děti jsou rozděleny do dvou věkově smíšených tříd – Koťat a Berušek.

Hrají si v klidné a podnětné atmosféře, jsou respektovány jejich individuální potřeby a vlastnosti. Jejich spokojenost a radost je prioritou naší školičky.

Den v naší školce:
6. 15 – 8. 00 přijímání dětí, zájmové činnosti i spontánní hry, pohybové aktivity
8. 15 – 8. 45 hygiena, příprava na svačinu, svačina
8. 45 – 9. 15 zájmové a řízenné činnosti, individuální práce s dětmi se zaměřením na výchovné činnosti a plnění očekávaných výstupů
9. 15 – 11. 15 hygiena, příprava na pobyt venku, pobyt venku
11. 15 – 12. 00 hygiena, oběd
12. 00 – 14. 00 hygiena, odpočinek
14. 00 – 14. 15 hygiena, odpolední svačina
14. 15 – 16. 00 odpolední zájmové činnosti, spontánní hry

Během celého dne je kladen důraz na dodržování pitného režimu. Děti mají také k dispozici občerstvení ve formě ovocných či zeleninových talířů.

Personál:

paní ředitelka: Bc. Vlasta Tarnóczyová