Aktuálně

V souladu s usnesením Vlády ČR č. 219, ze dne 15. března 2020, byla určena zřizovatelem MŠ Pražská Varnsdorf, příspěvková organizace, která bude vykonávat nezbytnou péči o děti ve věku od 3 do 7 let, jejichž zákonní zástupci jsou zaměstnanci:  bezpečnostních sborů, obecní policie, poskytovatelů zdravotních služeb, orgánů ochrany veřejného zdraví, příslušníci ozbrojených sil a zaměstnanci určené školy nebo školského zařízení a to bez ohledu na to, zda jsou dětmi nebo žáky určené školy nebo školského zařízení. Péče bude vykonávána ve skupinách max. po 15 dětech (žáků).

Dále zřizovatel souhlasí s uzavřením všech mateřských škol s účinností od 23.03.2020 ve Varnsdorfu s výjimkou MŠ Pražská, která je určená pro krizové řízení, a to do odvolání.

OČR bude vystaveno ředitelkou školy v pondělí 23.3. 2020 od 8:00 do 12: 00 hodin, nebo po telefonické domluvě na čísle 736 535 416.

Rodiče, prosím, zvažte a využijte všechny možnosti péče o vaše dítě než docházku do krizové školky.

Všem Vám přejeme pevné nervy, zdraví a pohodu, ať situaci zvládneme co nejdříve.